Город:
часть города:
Год постройки:  
Цена:  
Keitimas:
Менеджер:
ID:
 
 
ID:
26083
Тип недвижимости:
Коттеджи
Адрес:
Pajūrio g.
Klaipėda
часть города:
Tauralaukis
Цена:
154900€
Год постройки:
2018m.
Площадь (m²):
91m²
Площадь (a):
2a
Количество этажей:
2
Количество комнат:
4
Тип дома:
Каменный
Šildymas:
Газовый
Связаться с продавцом:
Arūnas: 8 (678) 02029
Описание:
Parduodamas sublokuotas namas (kotedžas), esantis puikioje lokacijoje Klaipėdos mieste, privaciame uzdarame komplekse "TAURALAUKIO NAMAI".

Tauralaukio namai – vieta kur rūpesčiai lieka už vartų. Ramybę ir privatumą pajusite vos įžengę per TAURALAUKIO NAMŲ vartus, kurie uostamiesčio gatvių triukšmą paliks toli kitapus išmaniai suprojektuotos tvoros, juosiančios visą gyvenvietę. Šiapus – prieš jūsų akis atsivers didelis uždaras kiemas.

Žalios vejos, dekoratyvinai medžiai ir gėlynai čia puikiai derės ne tik su laisvalaikio zonomis bei vaikų žaidimų aikštelėmis, bet ir erdviomis stoginėmis, po kuriomis visada rasite vietos savo ar svečių automobiliams. Ir tai – tik pradžia. Nes malonus estetikos ir praktiškumo pusiausvyros pojūtis, kurį pajusite TAURALAUKIO NAMŲ kieme, nepaliks jūsų ir išsirinktajame kotedže.

Įsikurkite jau pastatytuose 3 arba 4 kambarių kotedžuose Klaipėdoje, žalumos apsuptame prestižiniame Tauralaukio rajone.

Visi kotedžai 2 aukštų, namų erdvė racionaliai ir patogiai išplanuota aktyviam šeimos gyvenimui.

TAURALAUKIO NAMAI, kompleksas engvai pasiekiamas viešuoju transportu (autobusų stotelės yra iškart už kotedžų kvartalo tvoros) bei automobiliu vos per 10 min. iki centro. Salia naujai pastatytas RIMI prekybos centras.

Namo apdaila klinkerio plytelės, stogas – bitumas.

Parduodamas su daline apdaila.

Prie kotedžo priklauso ir dalis žemės sklypo - priskirtos 2 automobilių parkavimo vietos priesais iejima,100 kv.m kiemelis su galimybe įsirengti terasa.

Kotedzu baigtumas iregistruotas RC - 80 %. Daline apdaila

Turime ir 120 kv.m, 128 kv.m ir 133 kv.m kotedzus. Kaina - 1500 EUR/kv.m.