Namų projektavimas

Individualaus namo projektavimas- svarbus ir atsakingas darbas, reikalaujantis pirmiausia suderinti užsakovo poreikius su architekto idėjomis, techninėmis galimybėmis ir finansais. Paprastai užsakovas, prieš kreipdamasis į architektą, jau turi susikūręs savo namo viziją, žino, kokios stilistikos, ploto gyvenamąjį namą ruošiasi statyti. Architekto tikslas- atsižvelgiant į kliento pageidavimus, sklypo specifiką, techninius projektavimo elementus ir patirtį parengti optimalų projektą, pagal kurį pastatytame name užsakovas norėtų gyventi. Jeigu aiškios vizijos ir neturite, pagal gyvenimo būdą, pomėgius ir užsiėmimą sukursime Jums tinkamo namo koncepciją.

Namo projekto parengimo, jo suderinimo ir leidimo statybai išėmimo kaina priklauso nuo statybos vietos, planuojamo namo dydžio, techninio projekto sudėtingumo ir kt. niuansų, kurie išaiškėja įsigilinus į konkrečią užduotį.

Savo konsultacijomis, idėjomis bei patirtimi mes padėsime priimti jums tinkamą sprendimą. Taipogi paruošime visus reikiamus dokumentus, bei suprojektuosime kitas inžinerines dalis, reikalingas statybos leidimui gauti, bei suderinsime projektą info-statyboje.

Tikimės malonaus bendradarbiavimo.