Stadt:
Stadtteil:
Baujahr:  
Preis:  
Keitimas:
Immobilienmanager:
ID:
 
 
ID:
24140
Immobilientyp:
Kotedžai
Adresse:
Turistų g.
Klaipėda
Stadtteil:
Giruliai
Preis:
305000€
Baujahr:
2019m.
Gesamtfläche:
82m²
Landfläche:
2a
Gesamtzahl der Stöcke:
2
Anzahl der Zimmer:
4
Haus Typ:
Sublokuotas namas
Den Verkäufer kontaktieren:
Arūnas: 8 (678) 02029
Zusätzliche Information:
Asphaltstraße, Geschlossener Hof, Terasse, Parkplatz, Möbliert, Fußbodenheizung, Videoüberwachungsanlagen, Strom, Gas, In der Nähe gibt es einen Wald, Mit Abstellkammer
Beschreibung:
GIRULIUOSE PARDUODAMAS PINAI ĮRENGTAS NAUJOS STATYBOS KOTEDŽAS NETOLI JŪROS
parduoda stilingai ir kokykiškai įrengtą 4-rių kambarių kotedžą. Tai puiki galimybė gyventi prie miško ir visai šalia jūros (pėsčiomis 7 min) ir tuo pačiu turėti gerą susisiekimą su miestu ( kas 20 min kursuoja visuomeninis transportas). Jus nusipirksite ne tik naujus gražius namus bet ir tuo pačiu pažinsite naują GIRULIŲ gyvenimo meną. Tai Įspūdingi pasivaikščiojimai prie jūros ir kvėpavimas jodu, įkvėpiantys pokalbiai apie kiekvieną dieną besikeičiantį saulėlydį, tai bėgimas ir dviračiai miško keliais, grybavimas už 100 metrų nuo namų ir poilsio atmosfera ištisus metus.
Terasa (20kv.m) į vakarinę pusę.Šildymas: dujinis grindinis.Sandėliukas dviračiams ( 5 kv. m).Dvi parkavimo vietos.Apsaugos signalizacija.Kameros vidiniame kieme.Rekuperacija.
Jūra arti ( 700 m) Šalia Miškas su dviračių takais ( 50 m). Yra  netoli Ežeras ( 2 km). Randasi netoli 2 vaikų darželiai ir Miško darželis- mokykla ( 300 m).  Lankomiausia bei gražiausia vieta "Olando kepurė: - 15 min su dviračiu .