Miestas:
Miesto dalis:
Statybos metai:  
Kaina:  
Keitimas:
Vadybininkas:
Skelbimo ID:
 
 
Skelbimo ID:
21561
NT tipas:
Namai
Adresas:
Molo g.
Klaipėda
Miesto dalis:
Melnragė
Kaina:
120000€
Statybos metai:
1935m.
Bendras plotas:
95m²
Sklypo plotas:
8,5a
Kambarių skaičius:
4
Pastato tipas:
Mūrinis
Šildymas:
Centrinis
Pardavėjo kontaktai:
Arūnas: 8 (678) 02029
Papildoma informacija:
Kabelinė televizija, Terasa, Židinys, Elektra, Dujos, Garažas, Aptverta teritorija, Šalia miškas, Kampinis sklypas
Aprašymas:
Namas Klaipėdoje,Melnragėje, Molo g.
Keturių kambarių namas per du aukštus (pirmas aukštas + mansarda). Bendras plotas ~ 95kvm, su valstybinės žemės sklypu – 8,5a Sio dydzio sklypas naujai suformuotas, atlikti geodeziniai matavimai, beliko sutvarkyti sklypo iteisinimo bei registravimo klausimus. Pateikiamas suformuoto zemes sklypo planas ,nuotraukoje apibreztas raudona linija. .Sklypas kraštinis. Privažiavimas tiek iš Molo g., tiek ir iš kitos Vaivos gatvės pusės. Namas prie miško. Paskirtis – gyvenamoji. Yra 6 sandėliukai (5 mūriniai ir vienas medinis).Sandeliukai stovi suformuotame zemes sklype.
Kiekviename aukšte yra po du kambarius ir virtuvę. Pirmame aukšte reikalingas remontas. Antras aukštas suremontuotas. Stogas keistas ir dengtas čerpėmis prieš 8 metus. Šildymas – kietu kuru. Vandens ir kanalizacijos pajungimo- parengti projektai. Į namą įvestos dujos. Namo langai išdėstyti visomis kryptimis. Antrame aukšte įrengtas kieto kuro šildymo katilas su radiatoriais bei koklinė krosnis.
Puiki vieta – Molo g. prie pat miško, o iki jūros – tik 250 metrų. Iki Maximos – 500 m. Kiemui priklauso aikštelė automobiliams statyti,kuri taipogi ieina i sklypo plota.. Namas parduodamas su esamais baldais. -. Arba domina keitimas į 3-4 kambarių įrengtą butą Melnragėje arba Giruliuose.