Miestas:
Miesto dalis:
Statybos metai:  
Kaina:  
Keitimas:
Vadybininkas:
Skelbimo ID:
 
 
Skelbimo ID:
20547
NT tipas:
4 kambarių
Adresas:
Liepų g.
Klaipėda
Miesto dalis:
Centras-Senamiestis
Kaina:
120000€
Statybos metai:
1915m.
Bendras plotas:
86m²
Aukštas:
3
Iš viso aukštų:
3
Kambarių skaičius:
4
Pastato tipas:
Mūrinis
Šildymas:
Centrinis
Pardavėjo kontaktai:
Lina: 868678623
Papildoma informacija:
Su baldais, Su sandėliuku
Aprašymas:
Jei ieškote buto, kuris taptų Jūsų namais, gal šis kaip tik Jums?!
Nestandartinio išplanavimo - butas mansardoje, viršuje palėpė, kurią taip pat galima įrengti. Svetainė - 21,78 kv.m. per jos langus visada daug šviesos - tai ypač myli gėlės ir katinai. Joje būta muzikos vakarų, Nepriklausomybės dienos koncertų, poezijos skaitymų, ji talpino net ir 30 bičiulių. Virtuvė - 9,89 kv.m. su 1,93 kv.m. sandėliuku sėdint prie stalo pro atidarytus langus matosi tarsi ranka pasiekiami medžiai - jausmas tarsi sėdint terasoje. Daug šeimos pusryčių ir pietų, vakarienių ir ilgų pokalbių patyrusi vieta. Miegamieji - 11,79 kv.m., 11.04 kv.m. ir 13,05 kv.m. su 1,18 kv.m. sandėliuku kiek daug buvo prisvajota sėdint ant palangės ir žvelgiant į gatvę - horizonte matosi K pastatas, o Naujųjų naktį miesto fejerverkai krenta kaip ant delno. Aplink miegamuosius eina palėpė, kurią išardžius galima padidinti kambarius. Vonia - 3,28 kv.m. jauki ir pagyvenusi, laukianti darbščių restauratorių rankų. Tualetas - 1,63 kv.m. mamų sąjungininkas, kai reikia pasislėpti nuo vaikų :). Koridorius - 11 kv.m. , tinkamiausia vieta žaisti futbolą darganotomis dienomis, važinėtis triračiu ar apgyvendinti solidžią biblioteką. Butui priklauso rūsys, ~15 kv.m. Butas labai šiltas, sienos storos - kaimynų beveik nesigirdi.
Namas pastatytas 1915 m., turintis istoriją ir priklausantis architektūriniam miesto paveldui, rekonstruotas 1986 m. Jame 7 butai, kuriuose draugiški ir ramūs kaimynai, su vaikais ir be jų. Visi vieni kitus pažįsta, bendrauja, nelaimei esant ateina į pagalbą.
Šalia namo - gėlynas, kuriuo galėsite rūpintis, jei pajusite žemės trauką.
Didelis žalias kiemas, krepšinio aikštelė. Net skalbinius džioviname lauke. Šalia "Impuls" sporto centras, pc "Liepa". Už kelių namų didžiausias turtas - Skulptūrų parkas. Karščiausios vasaros dienos išgyventos po parko medžių mišku, ilgi ramūs vakarai vaikštant su vaikais ir šunimis, kalniukas nuo kurio ypač smagu pasileisti žiemą, kai jau sninga.
Daugiau apie buto privalumus ir trūkumus papasakosime susitikę. Dėl galutinės kainos derėsimės. Lauksime Jūsų skambučo.