Miestas:
Miesto dalis:
Statybos metai:  
Kaina:  
Keitimas:
Vadybininkas:
Skelbimo ID:
 
 
Skelbimo ID:
20466
NT tipas:
Namai
Adresas:
Trušelių k.
Linkoniškių g.
Klaipėdos raj.
Kaina:
99000€
Statybos metai:
2019m.
Bendras plotas:
64m²
Sklypo plotas:
4,5a
Iš viso aukštų:
1
Kambarių skaičius:
3
Pastato tipas:
Mūrinis
Šildymas:
Elektra
Pardavėjo kontaktai:
Jurgita: 8 (602) 36020
Papildoma informacija:
Nauja kanalizacija, Nauja elektros instaliacija, Uždaras kiemas, Vieta automobiliui, Su baldais, Šildomos grindys, Signalizacija
Aprašymas:
Parduodamas A+ klasės 64m2 namelis už buto kainą. Į namo kainą įskaičiuotas šilumos siurblys "Panasonic" bei įrengta mini rekuperacinė sistema. Namas šiuo metu šildomas, tad yra sausas ir labai šiltas. Į kainą taip pat įskaičiuotas virtuvinis, kuris bus pagamintas už 2 sav. (projektas pavaizduotas nuotraukose), taipogi bus pagaminta didelė spinta prieškambaryje. Vonioje įrengta "RAVAK" vonia bei išskirtinis tualetas, vonios kranas, taipogi, vertas dėmesio.
Turiu visus sertifikatus :) Sandarumo testas atitiko du kart aukštesnius reikalavimus nei reikalaujama. Aukštos lubos (aukščiausia vieta virš 3.20 m) Idealiausia gyventi iki 3 asmenų. Draugiški ir vieningi kaimynai, asfaltas iki pat kiemo. Išėjus į terasą plynas laukas.
Labai stilingas ir išskirtinis dizainas, viskas suderinta ir apgalvota iki smulkaiusiu detalių. Belieka nusipirkti čiužinį ir galima gyventi :) Išsamiau - telefonu.