Miestas:
Miesto dalis:
Statybos metai:  
Kaina:  
Keitimas:
Vadybininkas:
Skelbimo ID:
 
 
Skelbimo ID:
20447
NT tipas:
Namai
Adresas:
Slengių k.
Klaipėdos raj.
Kaina:
125000€
Statybos metai:
2019m.
Bendras plotas:
132m²
Sklypo plotas:
7a
Iš viso aukštų:
1
Kambarių skaičius:
4
Pastato tipas:
Mūrinis
Šildymas:
Dujinis
Pardavėjo kontaktai:
Arūnas: 8 (678) 02029
Aprašymas:
132 kv. namas kvartalo pakraštyje, su privačiu ir uždaru vidiniu kiemu į pietinę pusę. Name išplanuotos erdvės: 3 miegamieji, garažas, koridorius ir svetainė su virtuve, židinys, erdvi vonia ir svečių wc, garažas. Terasa pietvakarinėje pusėje. Nedidelis, uždaras nepravažiuojamas kvartalas su akligatviais, kuriais dalinasi po keletą namų.

Kvartalas pilnai sutvarkytas, saugomas ir uždaras. Kiemai grįsti trinkelėmis, įrengtos terasos, sklypai aptverti medine tvora, išlygintos žemės.

Nuo Slengių Rimi 1,3 km naujai asfaltuotu keliu. Jaukus uždaras kvartalas, patogus susisiekimas, asfaltuotas privažiavimas. Visos miesto komunikacijos. Iki Klaipėdos centro 5 minutės. Du išvažiavimai iš gyvenvietės į Palangos plentą.

Rezervuojamus namus gyvai galima apžiūrėti kituose mūsų statytuose kvartaluose. Rezervuoti galima su pilna arba daline vidaus apdaila.

Priimama rezervacija su daline vidaus apdaila 125000. Galima ir pilna vidaus apdaila, kai išdažomos sienos, suklijuojamos plytelės, belieka baldai, dėl informacijos kreiptis telefonu arba el paštu.