Miestas:
Miesto dalis:
Statybos metai:  
Kaina:  
Keitimas:
Vadybininkas:
Skelbimo ID:
 
 
Skelbimo ID:
19643
NT tipas:
Namai
Adresas:
Mazūriškių k.
Klaipėdos raj.
Kaina:
185000€
Statybos metai:
2010m.
Bendras plotas:
165m²
Sklypo plotas:
14a
Iš viso aukštų:
1
Kambarių skaičius:
6
Pastato tipas:
Mūrinis
Šildymas:
Skystu kuru
Pardavėjo kontaktai:
Arūnas: 8 (678) 02029
Aprašymas:
Erdvus ir puikiai išplanuotas, jaukus namas šalia Slengių gyvenvietės. Mazūriškiai, Ragainės g. Parduodamas puikiai ir jaukiai įrengtas 1 aukšto namas su nuostabia aplinka. Name 5 kambariai, virtuvė ir pagalbinės patalpos. Atskirai pastatytas garažas su pavėsine 2 automobiliams.
Reto grožio vienetiniai medžiai, gėlės ir augalai suteiks daug gerų akimirkų kasdien :) Prie jų prisidės ir dirbtiniam prūde plaukiojantys karosai ar atskirai įrengta pavėsinė su mobilia krosnimi.
Namas statytas sau, naudojant kokybiškas medžiagas. Puikiai suprojektuotas svetainės ir virtuvės ansamblis sukuria erdvės pojūtį. Namo langai suprojektuoti pagal saulės šviesą, todėl namuose šviesu, šilta ir jauku. Namuose aukštos lubos - 2,65-2,8m ir nestandartinės, aukštos kambarių durys - net 230 cm aukščio.
Name įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema. Namo šildymas skystu kuru, katilas "Buderus". Yra galimybė įsivesti dujas ir pakeitus katilo degiklį šildytis dujomis. Įvestas šviesolaidinis internetas bei Viasat televizija. Įrengta signalizacija. Vanduo iš 111m gylio gręžinio. Kanalizacija vietinė, kitais metais planuojama jungti į miesto tinklus.
Parduodamas su baldais ir visa buitine technika.
Kiemą puošia individualaus darbo automatiniai kiemo vartai.
Iki namų asvaltuotas privažiavimas ir puikus susisiekimas su miestu:
iki stotelės 5 min kelio, iki miesto centro 7 km, iki miesto ligoninės 4 km.
Netoliese pradėtas statyti RIMI prekybos centras.