Miestas:
Miesto dalis:
Statybos metai:  
Kaina:  
Keitimas:
Vadybininkas:
Skelbimo ID:
 
 
Skelbimo ID:
18442
NT tipas:
3 kambarių
Adresas:
S. Daukanto g.
Klaipėda
Miesto dalis:
Centras-Senamiestis
Kaina:
89000€
Statybos metai:
2018m.
Bendras plotas:
62m²
Aukštas:
4
Iš viso aukštų:
4
Kambarių skaičius:
3
Pastato tipas:
Mūrinis
Šildymas:
Centrinis
Pardavėjo kontaktai:
Lina : 8 (686) 78623
Aprašymas:
Parduodamas paskutinis butas naujai renovuojamame name Klaipėdos miesto centrinėje dalyje, senamiesčio zonoje, S.Daukanto gatvėje.


APIE PROJEKTĄ
Parduodamas butas yra itin patrauklioje ir ramioje vietoje – Klaipėdos miesto centre, senamiesčio zonoje, S.Daukanto g. 36. Puikiai išvystyta infrastruktūra - kiek daugiau nei 100 metrų iki Klaipėdos skulptūrų parko ir mažiau nei 400 m. iki centrinės miesto gatvės – H. Manto g. Taip pat mažesniu kaip 200 metrų atstumu yra įsikūręs vaikų darželis ir mokykla bei teniso kortai.

Butas yra ketvirtajame, naujai rekonstruotame, aukšte. Namas, kuriame yra parduodamas paskutinysis butas taip pat yra pilnai renovuotas įskaitant fasadą ir komunikacinę dalį.

Buto aukštis leidžia įsirengti antresoles (lofto tipo butas). Aukštis iki lubų beveik 5 metrai.

Naudotos tik kokybiškos medžiagos: Namo stogas dengtas Monier betono čerpių danga, medinių rėmų langai su grūdintu stiklu, balkonų turėklai taip pat grūdinto/tonuoto stiklo, šarvo tipo laukinės durys, naudojamos kokybiškos šilumos ir garso izoliacinės medžiagos. Butų šildymas – centrinis/kolektorinis (reguliuojamas).


• Trijų kambarių butas 61,39 kv.m. – 89.000 Eur.

Automobilių stovėjimo vietos kieme yra įskaičiuotos į nurodytą parduodamo buto kainą. Butas parduodamas su daline apdaila - dvigubos gipskartonio plokštės.