Miestas:
Miesto dalis:
Statybos metai:  
Kaina:  
Keitimas:
Vadybininkas:
Skelbimo ID:
 
 
Skelbimo ID:
18263
NT tipas:
Butai
Adresas:
Klaipėdos g.
Gargždai
Kaina:
57000€
Statybos metai:
1962m.
Bendras plotas:
47m²
Aukštas:
4
Iš viso aukštų:
5
Kambarių skaičius:
2
Pastato tipas:
Mūrinis
Šildymas:
Centrinis kolektorinis
Pardavėjo kontaktai:
Arūnas: 8 (678) 02029
Aprašymas:
Pastatas renovuotas 2017 m. Pakeista namo elektros, vandentiekio, nuotekų bei šildymo sistema. Šildymas renovuotas į kolektorinį – savarankiškas šildymo reguliavimas kambariuose ir laiptinėse. Puiki renovacijos kokybė, patrauklus išorės fasadas.

Butas modernus ir šviesus su nauja pilna vidaus apdaila, pakeista elektros instaliacija ir santechnika. Butas yra pilnai apstatytas naujais baldais. Bute naujai įrengta virtuvė ir vonia, apstatyta su baldais ir buitine technika.

Nedideli buto komunaliniai mokesčiai. Bute atvestos gamtinės dujos, mažas mokestis už šildymą žiemos laikotarpiu (15-30 EUR/mėn.).

Parkingas:
Namas turi stovėjimo aikštelę. Automobilį taip pat galima statyti miesto pagrindinėje gatvėje (gatvė stebima vaizdo kameromis).

Susisiekimas:
Iš Gargždų intensyviai (kas 20-30 min.) važinėja maršrutiniai autobusai. Iki Klaipėdos vos 15 min. autostrada.

Infrastruktūra:
Namas yra pačiame miesto centre. Miestas turi lauko koncertų salę, keletą sporto klubų, kino teatrą su žemomis bilietų kainomis bei patrauklias kavines. Prie namo yra nauja vaikų žaidimo aikštelė, naujai renovuotas darželis "Ąžuoliukas" yra už 50 m. Pagrindiniai prekybos centrai "Maxima", "Iki" ir "Aibė" vos už 5 min. kelio pėsčiomis.

Dėl buto apžiūrėjimo reikia tartis iš anksto.