Miestas:
Miesto dalis:
Statybos metai:  
Kaina:  
Keitimas:
Vadybininkas:
Skelbimo ID:
 
 
Skelbimo ID:
17853
NT tipas:
4 kambarių
Adresas:
Gedminų g.
Klaipėda
Miesto dalis:
Debrecenas
Kaina:
75100€
Bendras plotas:
78m²
Aukštas:
5
Iš viso aukštų:
5
Kambarių skaičius:
4
Balkonų sk.:
2
Pastato tipas:
Blokinis
Pardavėjo kontaktai:
Arūnas: 8 (678) 02029
Aprašymas:
Klaipėdoje, sutvarkytame rajone Gedminų g. parduodamas pilnai įrengtas, šviesus 4 kambarių butas tvarkingame bendrijos name. Netoliese daug mokyklų ir darželių, tad buto lokacija labai patogi šeimai. Šalia namo nauja automobilių stovėjimo aikštelė. Patogus susisiekimas ne tik automobiliu, bet ir viešuoju transportu - iki artimiausios stotelės tik 5 minutės pėsčiomis. Vieta gyvenimui pilna žalumos - perėjus gatvę pasiekiamas Draugystės parkas su tvenkiniais, dviračių ir pėsčiųjų takeliais. Šalia namo - atnaujinta Gedminų alėja su vaikų žaidimų, treniruoklių ir krepšinio aikštelėmis.

Butas 5-ame aukšte, šalia šoninės pastato sienos. Galinė šoninė siena apšiltinta, taip pat, pilnai renovuotas ir apšiltintas pastato stogas. Pastato fasadas ir balkonai tvarkingi. Laiptinė po remonto, švari ir tvarkinga, laiptinės durys - šarvuotos su elektronine kodine spyna. Kartu su butu parduodamas ir sandėliukas rūsyje su šarvuotomis durimis, pakankamai vietos laikyti dviračiams ir kitiems daiktams.

Neseniai atliktas kosmetinis remontas, buto būklė - puiki. Išorinės durys šarvuotos. Bute parketinės grindys, medinės dažytos durys, sudėti plastikiniai langai. Butas parduodamas su visais baldais ir technika - šaldytuvu, skalbimo mašina, dujine virykle, televizoriumi. Didelis ir jaukus vonios kambarys su šildomomis grindimis ir sienine veidrodine spinta. Butas turi du atvirus balkonus, apdaila pilnai sutvarkyta, sudėtos keraminės plytelės.