Miestas:
Miesto dalis:
Statybos metai:  
Kaina:  
Keitimas:
Vadybininkas:
Skelbimo ID:
 
 
Skelbimo ID:
16555
NT tipas:
Namai
Adresas:
Radailių k.
Klaipėdos raj.
Kaina:
198000€
Bendras plotas:
207m²
Sklypo plotas:
11a
Iš viso aukštų:
2
Kambarių skaičius:
5
Pastato tipas:
Mūrinis
Šildymas:
Geoterminis
Pardavėjo kontaktai:
Lina : 8 (686) 78623
Papildoma informacija:
Internetas, Uždaras kiemas, Kabelinė televizija, Vieta automobiliui, Židinys, Signalizacija, Graži aplinka
Aprašymas:
Radailiuose 30 namų kvartale parduodamas 207 kv.m. namas su pilna lauko ir vidaus apdaila ir 11 arų žemės sklypu. Namas pastatytas iš ytong blokelių 50 cm ir apšiltintas. Svetainė sujungta su virtuve, 3 miegamieji kambariai, 2 WC kambariai, skalbimo patalpa, židinys, garažas su geros kokybės garažo vartais. Yra palėpė. Istiklinta didelė medinė namo veranda. . Santechnika buvo pirkta brangi ir kokybiška.
Šildymas geoterminis, labai ekonomiškas . Nuo židinio pravesti į kambarius ortakiai, kur sklinda šiluma. Taip pat nuo kamino pravesta į kambarius vėdinimo sistema. Name įrengta profesionali vandens filtravimo sistema ir slėgį palaikantis siurblys, todėl vanduo labai minkštas ir niekada nedingsta vandens slėgis, net jei abiejų aukštų voniose maudomasi tuo pačiu metu.
Sutvarkyta lauko aplinka ir aptverta tvora. Pravesta automatinė žolės laistymo sistema. Šalia miškas užstojantis šiaurinį vėją. Aplink namo teritoriją labai daug servitutui priklausančios žemės. Priešgaisrinis prūdelis. Labai rami vieta. Nėra intensyvaus eismo. Yra tik vieni kaimynai. Padarytas švietimo projektas. Planuojamas asfaltas.
Puikus susisiekimas su miestu: iki Liepų gatvės tik 7 km, į Radailius kursuoja miesto autobusas, vaikus į/iš mokyklos veža geltonas mokyklinis autobusiukas
Namas įrengtas naujai, viskas nauja, gražu, šiuolaiškas dizainas. Namas priduotas 100 procentų baigtumo. Namas statytas sau.