Miestas:
Miesto dalis:
Statybos metai:  
Kaina:  
Keitimas:
Vadybininkas:
Skelbimo ID:
 
 
Skelbimo ID:
14752
NT tipas:
Kotedžai
Adresas:
Priegliaus g.
Klaipėda
Kaina:
120000€
Statybos metai:
2017m.
Bendras plotas:
115m²
Iš viso aukštų:
2
Kambarių skaičius:
3
Pastato tipas:
Mūrinis
Pardavėjo kontaktai:
Arūnas: 8 (678) 02029
Aprašymas:
Parduodami naujos statybos blokuoti namai (kotedžai) pietinėje Klaipėdos dalyje.  

Gyvenamosios erdvės kotedžuose suplanuotos kruopščiai ir racionaliai. Suprojektuoti aštuoni skirtingo ploto ir išplanavimo kotedžai, kad galėtumėte išsirinkti pagal savo individualius poreikius. Pirmame aukšte numatyta šiuolaikiniam interjerui būdinga erdvi virtuvės ir svetainės zona, skirta bendriems šeimos užsiėmimams, antrame aukšte – miegamieji kambariai. Visuose kotedžuose suprojektuoti du san. mazgai, erdvi drabužinė ar sandėliukas. B klasės energetinio naudingumo namuose – individualiai reguliuojamas šildymas bei galimybė įsirengti židinį leis sutaupyti ir užtikrins šiltus bei jaukius namus.

Name gyvens tik aštuonios šeimos, todėl sukurta jauki, draugiška ir saugi gyventi aplinka. Kiekvienam kotedžui priklauso aptvertas nuosavas kiemelis – kad peržengus savo namų durų slenkstį būtų kur leisti popietes, kepant gardžius kepsnius, puoselėti kiemo aplinką ar stebėti, kaip lauke žaidžia Jūsų vaikai. Prie kotedžų suprojektuotos nuosavos automobilių parkavimo vietos, tad galėsite pamiršti ilgas laisvos vietos paieškas savo kieme. Teritorijoje bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė, sutvarkyta ir apželdinta aplinka, išklotos trinkelės.

Patogi kotedžų lokacija leis išnaudoti puikią miesto infrastruktūrą: netoli vaikų darželiai ir mokyklos, arti prekybos centrai, medicinos įstaigos ir kt. miesto teikiami patogumai. Namas stovi kiek atokiau nuo pagrindinių gatvių, todėl įprasto miesto triukšmo nesigirdės. Alksnynės rajonas vertinamas Klaipėdos miesto gyventojų kaip rami, saugi ir tvarkinga vieta gyvenimui.