Miestas:
Miesto dalis:
Statybos metai:  
Kaina:  
Keitimas:
Vadybininkas:
Skelbimo ID:
 
 
Skelbimo ID:
12101
NT tipas:
Kotedžai
Adresas:
Slengių k.
Klaipėdos raj.
Kaina:
84550€
Statybos metai:
2016m.
Bendras plotas:
115m²
Sklypo plotas:
2,3a
Kambarių skaičius:
4
Pardavėjo kontaktai:
Arūnas: 8 (678) 02029
Aprašymas:
Tai A energetinės klasės dviaukščių kotedžų gyvenvietė Klaipėdoje, viename gražiausių priemiesčių – Slengiuose. Kotedžai suprojektuoti apgalvotai – kad visko pakaktų ir nieko netrūktų. Visi kotedžai vienodo dydžio – 115,38 m² ir išplanavimo: virtuvė, svetainė-valgomasis, tambūras, sanitarinis mazgas, sandėliukas pirmame aukšte; trys kambariai, vonia ir holas – antrame. Kiekvienas kotedžas turi terasą bei aikštelę automobiliui. Galite rinktis skirtingus būsto užbaigtumo lygius: su daline ar visiška vidaus apdaila.

Nedidelis gyvenvietės kotedžų skaičius – privatumas bei draugiška kaiminystė. Kviečiame įsigyti kotedžą ir  džiaugtis gamtos ir miesto privalumais vienu . Kokybiškos ir ekologiškos statybinės medžiagos garantuoja mažesnes būsto išlaikymo sąnaudas, šilumą ir komfortą.

Terasos – individualūs žalieji plotai poilsiui ir atgaivai, erdvus trinkelėmis klotas kiemas, automobilių stovėjimo aikštelė, nuosava vaikų žaidimo aikštelė.

Nedidelė gyvenvietė suformuoja uždarą, saugią ir jaukią erdvę būsimiems gyventojams

.Miesto transportas (25 autobusas, maršrutiniai mikroautobusai), įrengtos autobusų stotelės, asfaltuotas kelias, pėsčiųjų bei dviračių takai.

Iki miesto centro vos 3 km!  Gyvenvietė už miesto, tačiau visai šalia jo – miestas ir kaimas viename. Jokio triukšmo ir užterštumo.

100 m – PC „RIMI“, vaistinė;
400 m – pradėta statyti „Slengių“ parapijos bažnyčia;
1 km – „Slengių“ pradinė mokykla;
6 km – iki jūros.